Üniversitemizde Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz ile Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı işbirliğinde Etlik Milli İrade Yerleşkemizde Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı gerçekleştirildi.

Program, Çanakkale Şehitleri başta olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları için okunan Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Çanakkale Zaferini anlatan film gösteriminin ardından Çanakkale Zaferi Temalı fotoğraf sergisi gerçekleştirildi. Program Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Tiyatro Ekibinin Ölümsüz Kahramanlar Destanı tiyatro gösteriminden ardından sona erdi.

Çanakkale’de ülkemizi savunan Şehit ve Gazilerimizi, Kurtuluş Savaşı’nda gözünü kırpmadan vatanımız uğruna çarpışan Şehit ve Gazilerimizi, Terör Örgütleriyle Türkiyemiz için savaşan Şehit ve Gazilerimizi, 15 Temmuz’da Demokrasimiz için gözünü kırpmadan tankların ve tüfeklerin karşısında duran Şehit ve Gazilerimizi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ailesi olarak saygı ile anıyoruz.

Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 1 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 2 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 3 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 4 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 5 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 6 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 7 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 8 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 9 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 10 Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kahramanlar Destanı Programı 11

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz