Üniversitemiz ile Hitit Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Reha Metin Alkan ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurcan Baykam Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Akkuş’un hazır bulunduğu ziyarette Sayın Rektörümüz ziyaretçilere Üniversitemiz hakkında bilgi verdi. Karşılıklı görüşmelerin ardından  Üniversitemiz ile Hitit Üniversitesi arasında eğitim ve bilimsel çalışma alanlarını kapsayan iş birliği protokolü imzalandı.

Üniversiteler arasında iş birliğini ve ilişkileri daha da güçlendirecek protokol çerçevesinde, her iki üniversitenin akademik ve idari personeli ile öğrencilerinin, eğitim ve araştırmada değişim ve iş birliği yoluyla öğrenmenin gelişmesini sağlamak, eğitim, öğretim ve bilimsel araştırma alanlarında iş birliği yapmak, üniversitelerin laboratuvar, hastane klinikleri, kütüphane, sosyal, kültürel, spor gibi alanlarından yararlanmak amaçlanmaktadır.

Hitit Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü 1 Hitit Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü 2 Hitit Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü 3

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz