Üniversitemizde Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü Gerçekleştirildi

Üniversitemiz AR-GE ve Koordinasyon Öğrenci Kulübü ile Bilim ve Teknoloji Öğrenci Kulübü organizasyonunda Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin üçüncüsü Askeri Fabrikalar tanıtımı üzerine gerçekleştirildi.

Program Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Veli Çelik’in açılış konuşmasıyla başladı. Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkez Komutanlığı’ndan Binbaşı Nihat Karabulut ile Mühendislerden İbrahim Sonyürek ve Mutlu Öztürk, Ankara Ağır Bakım Merkez Komutanlığı’ndan Yrb. Doç. Dr. Ercan Değirmenci, Kayseri 2. Ana Bakım Merkez Komutanlığı’ndan Mühendis Binbaşı Serkan Tabak  sunumları ile devam etti..

Program soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 1 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 2 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 3 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 4 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 5 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 6 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 7 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 8 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 9 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 10 Sanayi AR-GE ve Proje Günlerinin Üçüncüsü 11

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz