Üniversitemizde Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve; Sezai Karakoç Paneli Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Genç Edebiyatçılar Öğrenci Topluluğu organizasyonunda Esenboğa Külliyemizde “Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve; Sezai Karakoç” paneli gerçekleştirildi.

Üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Orçan, öğretim üyelerimiz ile öğrencilerimizin katıldığı panel  öğretim üyemiz Doç. Dr. M. Kevser Baş’ın moderatörlüğünde, Şair ve Yazar Şaban Abak’ın konuşmasıyla gerçekleştirildi.

Program soru-cevap kısmının ardından sonra sona erdi.

Üniversitemizde Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve Sezai Karakoç Paneli Gerçekleştirildi 1 Üniversitemizde Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve Sezai Karakoç Paneli Gerçekleştirildi 2 Üniversitemizde Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve Sezai Karakoç Paneli Gerçekleştirildi 3 Üniversitemizde Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve Sezai Karakoç Paneli Gerçekleştirildi 4 Üniversitemizde Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve Sezai Karakoç Paneli Gerçekleştirildi 5 Üniversitemizde Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve Sezai Karakoç Paneli Gerçekleştirildi 6 Üniversitemizde Çağdaş Türk Şiirinde Bir Zirve Sezai Karakoç Paneli Gerçekleştirildi 7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz