53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

53. Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Üniversitemiz Yerleşkelerinde Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığımız organizasyonunda çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Külliyemiz ve Etlik 15 Temmuz Yerleşkemizde Guguk Kuşu film gösterimi ile başlayan etkinler 81 İlde Kitap Okuyoruz etkiliği ve Türk Musikisi Devlet Konservatuvarının müzik dinletisi sona erdi.

Haftanın anlam ve önemi ile ilgili açıklama yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, bireylerin araştırma, tanıma ve öğrenme arayışlarında ilk başvurduğu kurumlardan olan kütüphanelerin hayat boyu öğrenme sürecinde vazgeçilmez bir gerçek olduğunu bu kapsamda Ülkemizin 2023 ve 2071 Vizyonu için yetiştirecek nesillerin en önemli duraklarından bir tanesinin de kütüphaneler olacağını belirtti. Sayın Rektörümüz, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi olarak kitap ve kaynak sayısının her geçen gün arttırıldığını belirterek tüm mensuplarımızı kütüphanelerimizi daha etkin kullanmaya davet etti.

53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 1 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 2 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 4 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 5 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 6 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 7 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 9 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 10 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 11 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 12 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 13 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 14 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 15 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 16 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 17 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 18 53. Kütüphane Haftası Üniversitemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı 19

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz