Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi

Üniversitemiz Öğrenci Konseyi ile Afak Öğrenci Kulübü organizasyonunda Esenboğa Külliyemizde Bekir Develi’nin konuşmacı olarak katılımı ile söyleşi gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan’ın selamla konuşmasıyla başlayan programda Bekir Develi kendi kariyer hayatından bazı enstantaneleri, milli-manevi değerlerimiz ve kültürümüz ile bütünleştirerek etkili bir söyleşi gerçekleştirdi. Öğrenciler üzerinde oldukça etkili olan ve bir stand up özelliği taşıyan, akıcı ve nahif bir üslup ile gerçekleştirdiği söyleşide Bekir Develi “Bir hayalin peşinden gitmek nasıl olmalı?, Adım adım kariyerinize nasıl ulaşırsınız?” sorularına yanıt aradı.

Üniversitemiz akademisyenlerin ve öğrencilerin katıldığı söyleşi soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

Program sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Fatih Vehbi Çelebi Üniversitemizi Bekir Develi’ye tanıttı.

Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 1 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 2 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 3 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 4 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 5 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 6 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 7 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 8 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 9 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 10 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 11 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 12 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 13 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 14 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 15 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 16 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 17 Üniversitemizde Bekir Develi Söyleşi Gerçekleştirdi 18

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz