Üniversitemiz ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İşbirliğinde Külliyemizde Ağaçlandırma Etkinliği Düzenlendi

Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliğinde, İklim Değişikliği Farkındalık Geliştirme Projesi kapsamında Esenboğa Külliyemizde ağaçlandırma etkinliği gerçekleştirildi.

Üniversitemiz akademik ve idari personeli, öğrencileri ile T.C.  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı çalışanlarının katıldığı programda, Külliyemizde İklim Değişikliği Farkındalık Geliştirme Projesi Hatıra Ormanı oluşturuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, gelecek nesillere daha iyi yaşanacak bir doğa bırakma adına bir Araştırma Üniversitesi olan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin doğa araştırmaları ve çalışmalarına devam ettiğini, Üniversitemizin projesi olan İklim Değişikliği Farkındalık Geliştirme Projesinin buna en güzel örneklerinden birisi olduğunu ifade ederek, projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Külliye Hatıra Ormanı 1 Külliye Hatıra Ormanı 2 Külliye Hatıra Ormanı 3 Külliye Hatıra Ormanı 4 Külliye Hatıra Ormanı 5 Külliye Hatıra Ormanı 6 Külliye Hatıra Ormanı 7 Külliye Hatıra Ormanı 8 Külliye Hatıra Ormanı 9 Külliye Hatıra Ormanı 10 Külliye Hatıra Ormanı 11

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz