25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi

Yeryüzü Doktorları’nın her üniversiteyi ziyaret ederek kendilerini, dertlerini ve bu derdin en büyük geleceği olan Genç  Yeryüzü Doktorlarına anlattıkları; devamında da bir genç yeryüzü doktorunun tecrübelerini ve hislerini paylaştığı samimi bir söyleyişi programı olan “Yeryüzü Konuşmaları” nın  25.’ si  Üniversitemizde gerçekleştirildi.

Programa Üniversitemi Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Sayın Murtaza YETİŞ, Yeryüzü Doktorları Kurucusu Sayın Kani TORUN,  Yeryüzü Doktorları Genel Sekreteri Uzm. Dr. Sayın Yahyahan GÜNEY, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Selami AKKUŞ, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu Danışmanı Doç. Dr. Sayın Zeliha Koçak TUFAN ile birçok öğretim üyesi ve öğrenci katıldı.

Program Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Sayın Murtaza YETİŞ, Yeryüzü Doktorları Kurucusu Sayın Kani TORUN’un açılışını yaptığı “Yeryüzü’nden Kareler” sergisi ile başladı. Birbirinden etkileyici insan karelerinin olduğu sergiden sonra  programın söyleyişi kısmına geçildi.

Söyleyişi öncesi konuşmalarda Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN; Üniversitemizde Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu’nun kurulmasına verdikleri destekleri anlattı. Üniversitemiz Rektörü, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi olarak Yeryüzü Doktorlarının her zaman destekçisi olacağını, Yeryüzü Doktorlarının desteği ile Yıldırım Beyazıt Üniversitesi  olarak Yeryüzünün Üniversitesi olabileceğini vurguladı.

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Sayın Murtaza YETİŞ; önce, yeryüzü insanı olmak gerektiğini ifade ederek Üniversitemizin son zamanlardaki başarılarından dolayı Sayın Rektörümüzün şahsında Üniversitemiz akademik ve idari tüm personelini tebrik ederek sözlerini tamamladı.

Yeryüzü Doktorları’nın Kurucusu Sayın Kani TORUN, katılımcılara Yeryüzü Doktorları’nın kuruluşunu anlatarak ”Her şeyin bir zekatının olduğunu, mesleğin zekatının da böyle gönüllülük faaliyetlerinde  bulunmak olduğunu” ifade etti.

Programın söyleşi kısmında Yeryüzü Doktorları Genel Sekreteri Uzm. Dr. Sayın Yahyahan GÜNEY, Yeryüzü Doktorları’nın faaliyetlerini anlatarak katılımcıların sorularını yanıtladı. Programın devamında söz alan Üniversitemiz öğrencilerinden Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk KURAN, Nijer tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.

Oldukça renkli geçen Yeryüzü Konuşmaları Programı’nda Sosyal Medyada #yeryuzuybuda hastangı ile an ve an katılımcıların da düşünceleri ekranlara yansıtıldı. Program ödül töreninden sonra toplu fotoğraf çekimleriyle tamamlandı.

25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 1 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 2 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 3 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 4 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 5 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 6 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 7 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 8 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 9 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 10 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 11 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 12 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 13 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 14 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 15 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 16 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 17 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 18 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 19 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 20 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 21 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi 22 25. Yeryüzü Konuşmaları Üniversitemizde Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz