Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Multidisipliner Araştırma Topluluğu ve Society of Physician Entrepreneurs’ün (SoPE) işbirliği ile 14 Şubat 2015 ve 21 Şubat 2015 tarihlerinde iki ayrı programla planlanan Girişimci Doktor Sertifika Programının ilk bölümü olan teorik eğitimi 14 Şubat 2015’de Üniversitemiz Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Eczacılık, işletme, iletişim, hukuk, mühendislik ve finans gibi farklı alanları da kapsayan multidisipliner bir yaklaşım ile ulusal ve uluslararası katılımcıların iştirakiyle gerçekleştirilen eğitim programına Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Tıp Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Sayın Selami AKKUŞ ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Sayın Yavuz SANİSOĞLU, Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Sayın Güvenç KOÇKAYA ve Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği’nden (AİFD) Sayın Osman KARA katıldı.

Eğitim Programı başlamadan önce Girişimci Doktor Sertifika Programının düzenlenmesinde emeği geçen Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’a, Tıp Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Sayın Selami AKKUŞ’a, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcımız Yrd. Doç. Dr. Sayın Ender ŞİMŞEK’e , Multidisipliner Araştırma Topluluğu Başkanı Doç. Dr. Sayın Şamil HIZLI ve SoPE Yönetim Kurulu üyesi ve SoPE Türkiye Kurucu Başkanı Sayın Yavuz Selim SILAY’a teşekkür plaketi verildi.

Eğitimler kapsamında SoPE Yönetim Kurulu üyesi ve SoPE Türkiye Kurucu Başkanı Sayın Yavuz Selim SILAY, Doç Dr. Sayın Şamil HIZLI, Yıldırım Beyazıt Üniversite Diş Hekimliği Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Metin ORHAN, TOBB Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Teyfik DEMİR ve Sayın Fatih KARADEMİR eğitimci olarak katıldı.

Katılımın yoğun olduğu eğitimin ikinci bölümü 21 Şubat 2015 tarihinde saat 09.00’dan itibaren uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir.

Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 1 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 2 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 3 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 4 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 5 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 6 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 7 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 8 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 9 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi 10 Girişimci Doktor Sertifika Programı’nın Teorik Kısmı Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz