Üniversitemizde Klinik Beceri Eğitimi ve Simülasyon Laboratuvarı Açıldı

Üniversitemiz Tıp Fakültesi bünyesinde, akademisyenlerimizden Prof. Dr. Reyhan Ersoy adına Klinik Beceri Eğitimi ve Simülasyon Laboratuvarı Bilkent Yerleşkemizde açıldı.

Açılışa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, Rektör Yardımcılarımızdan Prof. Dr. M. Fatih Uşan ile Prof. Dr. F. Vehbi Çelebi, Tıp Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Selami Akkuş ile akademisyenlerimiz katıldı.

Açılış Töreninde konuşma yapan Sayın Rektörümüz, kurulduğu günden bugüne kadar araştırma, geliştirme ve uygulama üniversitesi olma yolunda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin emin adımlarla yoluna devam ettiğini, Tıp Fakültemizin Uluslararası arenada yoluna hızla devam ettiğini belirterek, Türkiye’nin 2023 hedefi için Üniversitemiz adına emek veren tüm mensuplarımıza teşekkür etti.

Açılış töreninin ardından Tıp Fakültesi ve Laboratuvarlar hakkında bilgilendirme konferansı gerçekleştirildi.

Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 1 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 2 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 3 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 4 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 5 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 6 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 7 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 8 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 9 Klinik Beceri Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı 10

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz