Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Eğitim Programı İcra Edildi

07-08 Şubat 2015 tarihlerinde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde, Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyelerimiz Prof. Dr. Sn. Murat Bozkurt ve Doç. Dr. Sn. Mahmut Uğurlu’nun organizasyonunu üstlendiği Arthroschool Eğitim Programları kapsamında Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Eğitim Programı, Tıp Fakültemizin yeni anatomi laboratuvarında gerçekleştirildi.

Omuz artroskopisi ve artroplastisi alanında yurt dışından katılan uzmanların yanı sıra, Türkiye’nin bu alanda önde gelen ortopedistleri de kursta eğitici olarak yer aldı. Kursa iştirak eden katılımcılar, ortopedinin öğrenme eğrisi gerektiren bu alanında, yoğun pratik yapma şansı buldular.

Kadavra laboratuarının oluşturulmasında büyük gayret ve katkıları olan Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, etkinliğe katılarak, Üniversitemiz Tıp Fakültesi bünyesinde düzenlenen bu ilk kadavra kursunu onurlandırdı.

Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Eğitim Programı İcra Edildi 1 Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Eğitim Programı İcra Edildi 2 Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Eğitim Programı İcra Edildi 3 Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Eğitim Programı İcra Edildi 4 Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Eğitim Programı İcra Edildi 5 Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Eğitim Programı İcra Edildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz