Üniversitemizde T.C. Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı Gerçekleştirildi

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan olayların masaya yatırıldığı İskele Sancak programının 7 Nisan 2017 bölümü  Üniversitemiz Hukuk Fakültesi’nde gerçekleştirildi.

T.C. Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ, Meclis Grup Başkan Vekili Sayın İlknur İnceöz, İstanbul Milletvekili Sayın Hurşit Yıldırım’ın konuşmacı olarak katıldığı programda Hukuk Fakültesi öğrencilerimizin soruları konuşmacılar tarafından yanıtlandı.

Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 1 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 2 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 3 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 4 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 5 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 6 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 7 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 8 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 9 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 10 Bekir Bozdağ’ın Katılımı ile İskele Sancak Programı 11
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz